להישאר משפחה!

להישאר משפחה (גם בלי זוגיות)

בואו נדבר על זה

מה זה מגשר מוסמך מאשדוד?

כולנו יודעים, כמה הליך משפטי ממושך, יקר והחוק היבש אינו בהכרח לטובת מי מהצדדים הנמצאים בסכסוך. היום הליך הגישור תופס תאוצה רבה ואני עדים כי מגשר מוסמך מאשדוד, או מכל עיר אחרת, יכול לפתור את הסכסוך, אם בין בני זוג, אנשי עסקים, סכסוך משפחתי אחר ועוד. מדובר על הליך בריא המצריך מכם פחות משאבים כספיים ונפשיים. ניתן למצוא מגשרים מוסמכים, כאשר כל מגשר מומחה בתחומו.

מגשר מוסמך מסייע להבאת פתרון שיהיה מקובל על שני הצדדים

כאשר מגשר מוסמך מאשדוד, מסייע לצדדים הנמצאים בסכסוך להגיע לפתרון שישביע את רצון שני הצדדים, הוא שם דגש על צרכי שני הצדדים וכן, המגשר מאפשר לכל צד לשמור על עצמאותו, כאשר הם צריכים להגיע להחלטות. מיותר לציין, כי הליך הגישור, הוא בעל חיסיון מוחלט וכן, המגשר לא יוכל להעיד על ההליך בביהמ"ש, במידה ובכל זאת הצדדים יחליטו להמשיך בהליך המשפטי.

הליך פשרה שמוביל למטרה

למעשה הליך גישור במגוון תחומים, מוביל למטרה הרצויה לצדדים. ישנם מגשרים מוסמכים כגון עורכי דין שלמדו גישור ויש להם את הכלים המשפטיים, מה שמהווה יתרון נוסף בתחום הגישור. לדוגמא בגישור עסקי, לאחר יישוב הסכסוך באמצעות מגשר מוסמך מאשדוד, הצדדים יוכלו להמשיך את הפעילות העסקית ביניהם.

מתי מומלץ להגיע להליך גישור?

ראשית, כאשר קיים נושא מחלוקת בין שני צדדים, חייב להיות מצב של אי הסכמה ביניהם. על שני הצדדים, להיות בעלי אינטרס להגיע לפתרון שישביע את רצון שני הצדדים ולכן הליך הגישור חייב להיות בהסכמה מלאה של המסוכסכים. סעיף 79ג' לחוק בתי המשפט, מאפשר לביהמ"ש בהסכמתם של הצדדים להפנות את בעלי הדין להליך גישור, על מנת לנסות וליישב את הסכסוך ביניהם מחוץ לכותלי ביהמ"ש.

הליך גישור ללא כפייה של פתרון

זהו הליך, אשר אינו כופה פתרון על שני הצדדים. זו הסיבה שתפקידו של מגשר מוסמך מאשדוד או מכל אזור אחר בארץ הוא קשה ולכן, מגשר מוסמך חייב להיות מאוד מיומן וסובלני, על מנת להגיע לפתרון מקובל. לרוב, ההמלצה היא לשכור את שירותיו של מגשר מוסמך שהוא אף עורך דין בתחום המדובר, לדוגמא, אם מדובר על סכסוך משפחתי, מומלץ כי המגשר יהיה אף עו"ד לדיני משפחה. אם מדובר בסכסוך עסקי, מומלץ כי עורך דין שמומחה בדיני חוזים, או כל תחום אזרחי הקשור לעסקים כגון מיזוג חברות, עורך דין שעוסק בדיני חברות וכדומה, יהיה המגשר בין הצדדים שנקלעו לסכסוך  בתחום זה.

הליך גישור מתאים למגוון רב של מצבים

ניתן להגיע ליישוב הסכסוך בשלום, באמצעות מגשר מוסמך באשדוד וכן, הליך גישור מתאים להרבה מצבים  כגון: הסכם גירושין, סכסוכי ירושה בין בני משפחה, לסכסוך בין שכנים, סכסוכי עבודה, סכסוכים ברכישת נכס מקרקעין וכן שיחות שלום בין ישויות פוליטיות. הצדדים יושבים מול גורם ניטראלי שמכיר את הבעיה או הסכסוך בין הצדדים, כך שהוא ינסה למצוא את שביל הזהב ליישוב הסכסוך תוך שביעות רצונם המלאה של הצדדים. על הצדדים המסוכסכים לדעת מראש, כי אם לא ילכו האחד לקראת השני, הם לא יגיעו לפתרון הרצוי, כך שעליהם להיות מוכנים ומעוניינים להגיע ליישוב הסכסוך מלכתחילה.

מתי מומלץ להגיע להליך גישור בתחום המקרקעין?

לעיתים בעת רכישת נדל"ן, אחד מהצדדים חש נפגע, או מרומה ומעוניין לקבל את המגיע לו. במקרה כזה, ניתן לפנות לצד השני באמצעות מגשר מוסמך מאשדוד, במקרה ומדובר על נכס שנרכש בעיר זו, כך שהגישור ימנע מלחמות מיותרות, עצבים והרבה זמן בדיונים בבתי המשפט. בעזרת הכלים המיוחדים של מגשר מוסמך, ניתן יהיה ליישב את הסכסוך במקרקעין ושני הצדדים יצאו מנצחים.

פתרון קונפליקטים

פתרון קונפליקטים והנחות פתרונות

בתחום המשפט, מחלוקות וסכסוכים הם חלק בלתי נמנע מאינטראקציות אנושיות. בין אם זה עניין משפחתי, מחלוקת עסקית או סכסוך משפטי, מציאת פתרון בדרכי שלום היא לרוב התוצאה המועדפת. כאן נכנס לתמונה עורך דין

קרא עוד »
עורך דין מגשר

עורך דין מגשר

מחפשים עורך דין מגשר? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות עם עוה"ד ומגשר תומר מומחה בדיני משפחה ומגשר מוסמך. קבלו פתרונות יצירתיים ומהירים המותאמים לצרכים שלכם.

קרא עוד »

מגשר מוסמך באשדוד והסביבה

תומר יפת

גשר | המרכז לגישור

עוה"ד ומגשר מעל 22 שנים. בעל ניסיון במאות תיקים בהצלחה רבה. רואה בגישור בין צדדים שליחות. בעיקר ישנה חשיבות לסיים באופן יפה לילדים של בני הזוג.

Scroll to Top

אתם תסיימו את זה אחרת

השאירו פרטים