להישאר משפחה!

המרכז לגישור - בלוג שלנו

פתרון קונפליקטים

פתרון קונפליקטים והנחות פתרונות

בתחום המשפט, מחלוקות וסכסוכים הם חלק בלתי נמנע מאינטראקציות אנושיות. בין אם זה עניין משפחתי, מחלוקת עסקית או סכסוך משפטי, מציאת פתרון בדרכי שלום היא לרוב התוצאה המועדפת. כאן נכנס לתמונה עורך דין

קרא עוד »
עורך דין מגשר

עורך דין מגשר

מחפשים עורך דין מגשר? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות עם עוה"ד ומגשר תומר מומחה בדיני משפחה ומגשר מוסמך. קבלו פתרונות יצירתיים ומהירים המותאמים לצרכים שלכם.

קרא עוד »
איך לבחור מגשר גירושין מומלץ

איך לבחור מגשר גירושין מומלץ

מידע מקיף בנושא גישור גירושין מה זה גישור? גישור הוא תהליך שבו מחלוקות נפתרות מחוץ לבתי משפט משפטיים. הוא מנוהל על ידי מגשר מוסמך, בעל תפקיד משמעותי בסכסוכי גירושין. בהשוואה לבתי דין משפחה

קרא עוד »
מגשר באשדוד

מגשר באשדוד

תפקידו של מגשר באשדוד הוא להציע דרך ליישוב סכסוכים, בעיקר כאשר מדובר על גירושין. מחפשים מגשר מומלץ באשדוד? תומר יפת – עוה"ד ומגשר בעל ניסיון מעל 20 שנה בתחום.

קרא עוד »
מגשר גירושין באשדוד

מגשר גירושין באשדוד

אתם תושבי אשדוד העומדים בפני גירושין? עוה"ד תומר יפת מגשר ותיק עם ניסיון רב שנים בליווי זוגות בגירושין באשדוד והסביבה. בואו להתייעצות ראשונית ללא עלות.

קרא עוד »
תהליך גירושין

איך יודעים לבחור מגשר

שישה גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​הבחירה מגשרים עברו הכשרה בפתרון סכסוכים. יש להם ניסיון לעזור לאנשים לתקשר טוב יותר אחד עם השני. להלן הגורמים חשובים שצריך לקחת בחשבון בעת בחירת מגשר. 1.

קרא עוד »
גישור גירושין בהסכמה

איך בוחרים מגשר

אתם לפני הליך גירושים ומחפשים מגשר מקצועי? עוה"ד תומר יפת מסביר מהם הקריטריונים החשובים בבחירת מגשר. רוצים לדעת איך בוחרים מגשר? קבעו פגישת ייעוץ ללא עלות.

קרא עוד »
להישאר במשפחה

גישור לפני גירושין

עוה"ד ומגשר תומר יפת, מציע גישור מקצועי טרם הליך הגירושין הרשמי. להגיע להסכמות בקלות ובכך לקצר ולהוזיל משמעותית את ההליך המשפטי. קבעו היום התייעצות ללא עלות.

קרא עוד »
מגשר גירושין מומלץ

מגשר גירושין מומלץ

מגשר גירושין מומלץ – עוה"ד תומר יפת מומחה בתחום גישור גירושין. ליווה בהצלחה מאות זוגות בהליכי גירושין, תוך שמירה על אווירה חיובית ומכבדת. קבלו ייעוץ ללא עלות.

קרא עוד »
המדריך הטוב ביותר לגישור

המדריך הטוב ביותר לגישור

תיקים רבים בבתי משפט השלום ברחבי הארץ, דנים  בדין האזרחי. מדובר על סכסוכים ומחלוקות רבות בין אנשים, כך שזו הסיבה לשיבושים רבים ביהמ"ש. מצב זה, גורם לשיהוי בפסקי דין. זו הסיבה כי ביהמ"ש מעדיפים כי הצדדים יפנו לדרך עוקפת שהיא גישור מקצועי באמצעות מגשר מוסמך.

קרא עוד »
להישאר במשפחה

כמה עולה גישור גירושין

שמעתם שגישור גירושין הוא הרבה פחות יקר מאשר ניהול תביעת גירושין באמצעות עורכי דין, וזה נכון – אבל יש עוד הרבה יתרונות לגישור גירושין על פני ניהול תיק גירושין בבתי משפט. אם אתם ובני זוגכם מוכנים לנהל משא ומתן ולפתור את הבעיות הנובעות מהגירושין שלכם…

קרא עוד »
מגשר מוסמך באשדוד

מגשר מוסמך מאשדוד

עוה"ד תומר יפת הוא מגשר מוסמך ומומלץ ביותר באשדוד והסביבה לליווי תהליכי גירושין עם למעלה מ-22 שנות ניסיון בגישור ובתיקי משפחה מורכבים באזור. בואו לשיחת ייעוץ.

קרא עוד »

להישאר משפחה!
(גם בלי זוגיות)

בואו נדבר על זה

להישאר במשפחה

מוזמנים לשתף

אני רוצה להמליץ על תהליך הגישור שהייתי שותפה בו אצל עורך דין תומר יפת ב"גשר". זכיתי בתהליך איכותי ומקצועי. תומר עם הרבה סבלנות הוביל אותנו בבטחה להגעה להסדר שהיה מקובל על שנינו. תודה רבה.
רעות
ממליץ בחום על הליך גישור ב ״גשר״ מקצוענות אדיבות הבנה וידע מקיף בנושאים רבים.
אריאל
שמח להמליץ על הליך גישור אצל עורך דין תומר יפת במרכז גשר באשדוד. הגענו לגישור עיסקי לפני פנייה לערכאות משפטיות ארוכות ויקרות. תומר הצליח ללמוד מהר את המורכבות, לתת לשני הצדדים מקום ולהגיע לתוצאה שהיא בדיוק מה שמצפים מהליך גישור מוצלח לתת. תומר הראה מקצועיות, הכלה ופתרונות יצירתיים שגרמו לסכסוך ארוך להסתיים בלחיצת ידיים חמה. יישר כח תומר ותודה.
יאיר
אני רוצה להמליץ על תהליך הגישור שעברתי אצל תומר. ממציאות של פגיעות, מתח, וכעס כלפי הפרוד, בזכות תומר, עברתי תהליך של שחרור והבנה שהכי טוב לי ולילדים (וגם הכי זול) לשבת ולמצוא את דרך האמצע.
אביטל
Scroll to Top

אתם תסיימו את זה אחרת

השאירו פרטים